לעובדים שלכם מגיע יותר!

בעקבות מגפת הקורונה הרבה מאוד חברות וארגונים עשו הפסקה מפעילויות מעורבות חברתית ותרומה לקהילה. אנחנו בעמותת ביקורים מבינים כי למרות החשש, עובדים עדיין רוצים לחוות את הסיפוק וההעצמה שמקבלים מפעילויות שכאלו ולכן אנו מציעים להגיע אליכם ולתת לכם את הערך של פעילות מעורבות חברתית מתוך המשרד שלכם!

פעילות הפוכה

אז איך זה בעצם עובד?

הצוות שלנו מגיע אליכם לחברה.

בחלק הראשון נקיים הרצאה חוויתית על הפעילות שלנו בעמותה ועל החשיבות של מעורבות חברתית ונתינה בקרב העובדים. נדבר על איך מייצרים גיבוש ע”י מעורבות חברתית ונתמקד בערכים של חסד, עשייה ונתינה. כל אלו יבואו לידי ביטוי גם כלפי המאושפזים בבתי החולים וגם בתוך החברה עצמה.

בחלק השני הצוות של העמותה יחד עם העובדים יכינו 140 מארזים למאושפזים המלווים בברכות אישיות. בחלק הזה העשייה והגיבוש באים בעיקר לידי ביטוי באמצעות עבודת הצוות ושיתוף הפעולה ביצירת המארזים. 

בחלק השלישי הצוותים שלנו לוקחים את המארזים המוכנים, מבקרים את המאושפזים בבתי החולים ומחלקים להם את המארזים בשם החברה והעובדים.

הפעילות מסתכמת בדו”ח שהחבר מקבלת ובו נתוני פעילות – בתי החולים והמחלקות בהם חולקו המארזים, תמונות מיום החלוקה ותגובות של מאושפזים 

להישאר רחוקים ועם זאת עדיין לתת תשומת לב קרובה!

אז מי אנחנו בעצם ולמה שתרצו להזמין אותנו?

עמותת “ביקורים” פועלת מזה 11 שנים. יש לנו ניסיון עם מאות ארגונים, אלפי פעילויות ועשרות אלפי עובדים שבאו להשתתף בביקור מאושפזים בבתי החולים בין אם במישרין ובין אם בעקיפין.

אנו בעמותה מציעים לארגונים מגוון פעילויות תוך מתן מענה לצרכי הארגון וצרכי בתי החולים. המשתתפים מקבלים פעילות מובנית, מסודרת ומאורגנת, צוותים מיומנים ומקצועיים שמלווים אותם לכל אורך הפעילות ומספקים לקבוצה את כל הציוד הדרוש לפעילות. 

הפעילויות שלנו חוויתיות למשתתפים, שמות דגש על גיבוש ועידוד עבודת צוות, הידוק הקשר בין העובד לארגון, מספקות לעובד תחושת סיפוק וגאווה ונותנות מענה לארגון בכל הקשור למענה על צורכי אחריות תאגידית בארגון, חשיפה ומיתוג חברתי.

מעוניינים? צרו איתנו קשר.

אולי גם יעניין אותך:

צרו איתנו קשר

מעוניינים לקבל מידע נוסף?
מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

הרשמה להתנדבות - נאמן משרדי

פרטים אישיים:


שם מלא
טלפון נייד
תעודת זהות:
אימייל
תאריך לידה:

פרטי התנדבות:


לאיזה ארגון את/ה משתייך?
מס' שעות שנתיות להתנדבות?
בחירת יום קבוע להתנדבות:
בחירת שעות להתנדבות


הרשמה להתנדבות - נאמן שטח

פרטים אישיים:


שם מלא
טלפון נייד
תעודת זהות:
אימייל
תאריך לידה:

פרטי התנדבות:


מקום התנדבות מבוקש:
לאיזה ארגון את/ה משתייך?
מס' שעות שנתיות להתנדבות?
בחירת יום קבוע להתנדבות:
בחירת שעות להתנדבותדילוג לתוכן