פרויקטים לתמיכה

תורמים מכל הלב ומסייעים בשינוי תרבות ביקור החולים בישראל

אנחנו שמחים לפרוס בפניכם את אפשרויות התמיכה בפעילותינו!

עמותת ביקורים לקחה על עצמה משימה לא פשוטה של יצירת תרבות לביקור חולים בישראל. כדי ליישם את מטרת העמותה אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות לתמיכה בפעילויות או בהקמת תשתיות המהוות עמוד תווך להתנדבות.

כל הפעילויות שאנו מציעים לתמיכה מבוססות על נתינה ויצירת מפגש נעים בין קהל היעד למאושפזים, כדי שהתמיכה תעשה בצורה אופטימלית אנו מצעים לכם מספר קהלי יעד שאיתם אנו פועלים בשיתוף פעולה לדוג’: תלמידי תיכון , נוער בסיכון , חיילי צה”ל , קשישים, אוכלוסיות חלשות אחרות.

ניתן גם לתמוך בתשתיות המהוות עבורנו ציוד בסיסי הנדרש להפעלת ההתנדבות בביה”ח לדוג: עגלת מתנדב, תחנת עגינה, הקמת חדר הדרכה וכו’.

ארגון ביקורים פועל ללא מטרות רווח ומנוהל בשקיפות מול משרד עורכי הדין ומשרד רואי חשבון. לארגון אישור ניהול תקין מרשם העמותות ואישור מוסד ציבורי לפקודת מס הכנסה. אנו מחויבים לערכים של שקיפות ואמינות ומזמינים אתכם לשתף איתנו פעולה ביצירת תרבות ביקר חולים בישראל.

הפרויקטים שלנו

תחנות עגינה

עמדת ביקור חולים לקבוצות ויחידים באמצעות מערכת תאים אלקטרונית ותחנות עגינה של עגלות המתנדבים עמדה של תאים (Lockers) אלקטרוניים המשלבת עגינה מאובטחת של עגלות התנדבות. העמדה תשלב מנגנון נעילה דיגיטלי לתאים ולעגלות של העמותה בנפרד ע"י מערכת ניהול

צה"ל מתנדב למען הקהילה

פעילות לחיילים בבתי החולים השונים משולבת בתכנים חברתיים

מוקד ביקור חולים

מוקד חדשני, ראשוני וייחודי אשר נותן מענה חברתי למאושפזים, בני משפחותיהם ולצוות הרפואי ע"י חיבור בין מאושפזים למתנדבים עם דגש על חולים עריריים או אלו שאין באפשרות המשפחות לבקר אותם כפי שהיו רוצים
למידע נוסף

שטאל מתנדבים

פרוייקט עירוני של שאטל קבוע שיאסוף ויפזר את המתנדבים במהלך היום באמצעות רישום להתנדבות באפליקציה ייעודית של העיר . 3 קבוצות של 20 מתנדבים מידי יום.

צעירי ביקורים

פרויקט מנהיגות לנוער בתחום הבריאות בו יגדלו "צעירי ביקורים" עם העמותה, ייקחו חלק בפעילות ביקור חולים, פעילויות חגים למאושפזים בבתי החולים, הדרכות של תלמידים המגיעים להתנדב, עזרה לרכזים בהדרכה, קבלת כלים להתנדבות עם מאושפזים, כלים להדרכה וישתלבו בפיתוח העמותה בפרויקטים מיוחדים.
למידע נוסף

תמיכה בעגלה

עגלת שפע המלאה המאפשרת לנאמני ביקורים להגיע ולקבל עגלה מלאה בכל טוב ולצאת איתה לפעילות ביקור חולים במחלקות השונות.עגלה אשר בה תה, קפה, עוגיות, פרחים, בלונים וכל הציוד המתכלה שצריכה עגלה בכדי לחלוקה ושיח במחלקות
למידע נוסף

נוער בסיכון מתנדב

פעילות עגלות קפה בין מחלקות שונות בבתי החולים המותאמת ברמת ההדרכה והערכים המושרשים לנוער בסיכון.

כיתה מתנדבת

תכנית המשלבת תכנים חינוכיים המועברים לתלמידים בנושא התנדבות חסד ונתינה, הגעה לבית החולים להתנדבות פרקטית הכוללת פעילות עגלות קפה וברכות למאושפזים, הכיתה מגיעה עם הצוות החינוכי להתנדבות חלוקה ושיח במחלקות השונות בבית החולים.
למידע נוסף

מוקד קיץ

מגוון פעילויות התנדבות מגבשות ומהנות לנוער בצוות עם החברים או המשפחה

פתיחת בית חולים

פתיחת מוקד התנדבות של העמותה בתוך בית חולים

פרוייקט "גיל הזהב"

פעילות יצירה צבעונית מלווה במוזיקה שמחה המתקיימת במרכזים גריאטריים בתוך בתי החולים.
למידע נוסף

מרכז הדרכה קהילתי

מקום אשר ישמש את צעירי שישי שמח להדרכות , ישמש כמבנה של תנועת נוער כמו כן המבנה ישמש לקליטה והדרכה של קבוצות מתנדבים ובו יועברו תכניות חינוכיות ותכנים נוספים . במקביל המבנה ישמש להכנה של מארזי חלוקה למאושפזים כאשר המארזים יחולקו בתוך הבית חולים למאושפזים .

צרו איתנו קשר

מעוניינים לקבל מידע נוסף?
מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר

מעוניינים לקבל מידע נוסף?
מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

הרשמה להתנדבות - נאמן משרדי

פרטים אישיים:


שם מלא
טלפון נייד
תעודת זהות:
אימייל
תאריך לידה:

פרטי התנדבות:


לאיזה ארגון את/ה משתייך?
מס' שעות שנתיות להתנדבות?
בחירת יום קבוע להתנדבות:
בחירת שעות להתנדבות


הרשמה להתנדבות - נאמן שטח

פרטים אישיים:


שם מלא
טלפון נייד
תעודת זהות:
אימייל
תאריך לידה:

פרטי התנדבות:


מקום התנדבות מבוקש:
לאיזה ארגון את/ה משתייך?
מס' שעות שנתיות להתנדבות?
בחירת יום קבוע להתנדבות:
בחירת שעות להתנדבותדילוג לתוכן